Published November 21, 2022 | Version v1
Conference paper Open

Науково-практичний семінар «ОХОРОНА ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ АРХЕОЛОГІЧНОЇ СПАДЩИНИ УКРАЇНИ» = «PROTECTION AND PRESERVATION OF ARCHAEOLOGICAL HERITAGE OF UKRAINE»

  • 1. Taras Shevchenko National University of Kyiv
  • 2. Center for conservation of archaeological objects
  • 3. Institute of Archaeology of the NAS of Ukraine
  • 1. Taras Shevchenko National University of Kyiv
  • 2. Center for conservation of archaeological objects
  • 3. Institute of Archaeology of the NAS of Ukraine
  • 4. Ukrainian State Institute for Cultural Heritage

Description

У збірці представлені тези доповідей, підготовлених до науково-практичного семінару, який присвячено важливим проблемам охорони археологічної спадщини в сучасній Україні. У час жорстокої агресії російської федерації та ведення повномасштабних воєнних дій на теренах нашої Батьківщини, питання збереження археологічного надбання є критично актуальним. У тезах семінару відображені найбільш важливі питання охорони та збереження пам’яток, серед яких слід означити проблеми моніторингу пошкоджень пам’яток археології внаслідок воєнних дій та фіксації воєнних злочинів проти культурної спадщини, питання паспортизації та обліку археологічних об’єктів в сучасних умовах, проблеми збереження археологічних колекцій та предметів, особливості консервації та музеєфікації об’єктів археологічної спадщини.
Запропонована збірка буде корисною для всіх, хто переймається долею культурної спадщини в Україні, хто цікавиться проблемами дослідження, збереження і популяризації археологічних та музейних об’єктів та предметів — археологам, пам’яткознавцям, музеєзнавцям, співробітникам органів охорони культурної спадщини, краєзнавцям, викладачам та студентам вищих навчальних закладів.

Notes

Archaeological Landscape Monitoring Group. DEUTSCHES ARCHÄOLOGISCHES INSTITUT (DAI) project 'Ukrainian Archaeological Heritage threatened by War: saving and protection' under the Research Scholarship program (leader Alla Bujskikh).

Files

Kyiv22-96_rgt.pdf

Files (2.0 MB)

Name Size Download all
md5:f324eef551a60574e1c4405861004c9f
2.0 MB Preview Download

Additional details

Related works

Is identical to
Conference paper: 978-617-95271-0-4 (ISBN)
Conference paper: http://vovkcenter.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/Kyiv22-96_rgt.pdf (URL)
Conference paper: https://www.researchgate.net/publication/365744078_ (URL)