Presentation Open Access

Можливості та перспективи доступу до наукових (наукометричних) баз даних для установ освітнього сектору

Vasyliev, Oleksii

20 жовтня 2017 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у рамках Міжнародного Тижня Відкритого доступу відбувся постійно діючий науково-методологічний семінар «Наукова бібліотека та якість сучасної освіти». Під час заходу розглядалися актуальні питання щодо наукометричних та наукових баз даних у галузі освіти.
Науковий керівник семінару – Л. Д. Березівська, директор бібліотеки, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.
Із лекцією-презентацією на тему «Можливості та перспективи доступу до наукових (наукометричних) баз даних для установ освітнього сектору» виступив директор Асоціації «Інформатіо-Консорціум», кандидат технічних наук Олексій Всеволодович Васильєв, який зосередив увагу присутніх на принципах доступу до баз даних для видавців наукової періодики та вчених, а також на проблемах суб’єктивності цитування, аспектах формування показників інформаційної потужності інформаційних систем. Доповідач окреслив поняттєво-категорійний апарат щодо феномену наукометрії, детально проаналізував характеристики таких наукових баз даних як Web of Science, Scopus, Academic Search Premier, Springer, EBSCO, INSPEC та ін., підкресливши, які саме бази даних мають переваги для установ освітнього сектору.
Семінар відбувся за участю працівників ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, представників наукових установ НАПН України.

Files (1.4 MB)
Name Size
2003 Vasyliev_EbscoHost_Platform_For_Education_20171020.pdf
md5:c4402a7ff8597e10078f082ea83b57f4
1.4 MB Download
19
2
views
downloads
All versions This version
Views 1919
Downloads 22
Data volume 2.7 MB2.7 MB
Unique views 1919
Unique downloads 22

Share

Cite as